Seezauber Bregenz

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Seezauber Bregenz
$$$$

Beschrijving

1-slaapkamer Seezauber Bregenz biedt uitzicht op de berg en is binnen 12 minuten loopafstand van de Galerie Arthouse gelegen. U kunt deelnemen aan sportactiviteiten die worden georganiseerd door dit 42 m^2 grote appartement, zoals sneeuwskiën, wandelen en fietsen.

Locatie

Dit appartement is op een korte afstand van de Vorarlberg museum te vinden. De Vuurtoren Lindau bevindt zich op 15 minuten rjden weg van de 1-badkamer accommodatie, terwijl Bregenz Quellenstrasse busstation binnen een korte wandeling van 5 minuten van het pand ligt.

Kamers

Seezauber Bregenz biedt een balkon en is ingericht met een bureau, en moderne gemakken zoals een TV. Rookmelders maken deel uit van de veiligheidsvoorzieningen op de kamer. Deze accommodatie verwelkomt z'n bezoekers in 1 slaapkamer. Dit appartement kan 1 badkamer aanbieden. Verder is er een douche beschikbaar.

Eten en Drinken

Deze accommodatie is voorzien van een ingerichte keuken en biedt u een waterkoker, een koelkast en een oven gedurende uw verblijf. Pizzeria Don Camillo biedt Italiaanse maaltijden op korte loopafstand van het appartement.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 15:00-23:59
tot 10:00
Voorzieningen
Geen parkeergelegenheid.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan op verzoek.
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Superior Appartement met een Slaapkamer
    • Douche
    • Koffiezetapparaat

    Faciliteiten

    Belangrijkste voorzieningen

    Wifi

    WiFi

    Parking
    Keukenfaciliteiten

    Droger

    Elektrische waterkoker

    Keukengerei

    Airconditioning

    Badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Keukenvoorzieningen

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei
    Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

    Essentiële informatie over Seezauber Bregenz

    💵 Laagste kamerprijs 278 €
    📏 Afstand tot het centrum 600 m

    Locatie

    Adres
    Het adres is gekopieerd.
    Quellenstrasse 4, Bregenz, Oostenrijk, 6900
    Kaartweergave
    Quellenstrasse 4, Bregenz, Oostenrijk, 6900
    • Bezienswaardigheden
    • In de buurt
    • Restaurants
    • Hotels in de omgeving
    Casino
    Concord Card Casino
    240 m
    Restaurant
    Pizzeria Don Camillo
    30 m
    Restaurant
    Freischwimmer Bregenz
    760 m
    Restaurant
    Wirtshaus am See
    860 m
    Restaurant
    Restaurant Symphonie
    630 m
    Restaurant
    Cuisino
    630 m
    Restaurant
    buehnedrei
    650 m
    Restaurant
    Diana's Schnitzelstobli
    760 m
    Restaurant
    Tennislounge
    1.1 km
    Restaurant
    EL TORO Steakhouse
    730 m
    Restaurant
    Pizzeria Ristorante Zeppelin
    780 m
    Restaurant
    Gasthof Linde
    790 m

    Beoordelingen van Seezauber Bregenz

    8.1 /10
    Geweldig
    66 beoordelingen
    Geverifieerde recensies  
    Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
    Hebt u hier gelogeerd?
    Deel uw ervaring met ons.
    Schrijf een beoordeling

    Veelgestelde vragen over Seezauber Bregenz

    Hoeveel kost het om Seezauber Bregenz te huren?
    De kosten van het verblijf bij Seezauber Bregenz bedragen €284.
    Is er een parkeergelegenheid in de buurt van Seezauber Bregenz appartement?
    Ja, Seezauber Bregenz appartement biedt parkeerplaatsen.
    Is er openbaar vervoer in de buurt van Seezauber Bregenz?
    Ja, er is Bregenz treinstation vrij dicht bij Seezauber Bregenz.
    Staat Seezauber Bregenz appartement huisdieren toe?
    Ja, Seezauber Bregenz appartement staat huisdieren.
    Heeft het appartement een keuken?
    Het appartement heeft een ingerichte keuken voorzien van een waterkoker, een koelkast en een oven.
    Welke badkamerfaciliteiten zijn beschikbaar bij Seezauber Bregenz?
    Seezauber Bregenz beschikt over een badkamer met een haardroger en handdoeken.
    Hoe dicht ligt Seezauber Bregenz bij het treinstation?
    Seezauber Bregenz ligt vrij dicht bij het treinstation Bregenz.
    Kamers en tarieven bekijken
    Incheckdatum
    Uw datum
    -
    Uitcheckdatum
    Uw datum
    Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer